חילוץ מרגש באשקלון: תינוקת ננעלה בשגגה ברכב וחולצה בשלום על ידי מתנדבי ידידים

ביום רביעי בשעה 8:10 בבוקר, התרחש אירוע מרגש ברחוב בנימין בעיר אשקלון, כשתינוקת בת שנה וחודשיים ננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה. המקרה לא היה צפוי, אך מזלה היה כי מתנדבי ארגון "ידידים" הגיעו לחילוץ במהירות והביאו סיומה מהירה ובשלום לסיפור הזה.

ברגע שהתקבלה הקריאה במוקד ידידים לחילוץ תינוקתה, ירמיהו ליכט, מוקדן ידידים, אחראי לתפקיד המוקד, הזעיק את מתנדבי האזור לפעול במהירות והגיע בזמן קצר עם צוות למקום. הוא דאג להרגיע את האם של התינוקת עד להגעתם של המתנדבים, כדי להבטיח שהמצב ייטיב ויהיה בטוח לחלץ את התינוקת מהרכב.

אושרת בורפקר, מנהלת הדרכות מחוז דרום, ביחד עם דניאל ברכה ויוסי כחלון, מתנדבי הסניף המקומי של "ידידים", השיבו מיד לקריאה והתקרבו למקום בזריזות. כשהם הגיעו, השתמשו בציוד הייעודי הזמין ברכשותם כדי לחלץ את התינוקת מהרכב בזהירות ובבטחה, מבלי לגרום לה פגיעה או נזק.

אושרת מספרת על המערכת המרהיבה שהתנהלה במהלך האירוע: "באופן טבעי התעוררתי בבוקר לאחר לילה עם שינה מועטה, ובפתאום קיבלתי קריאה לחירום. תוך זמן קצר, הגעתי למקום וגיליתי שכבר יש שם כוחות נוספים מארגון 'ידידים' שמגיעים לעזור. לא נציין דברים מיותרים על החילוץ עצמו, חוץ מזה שהיה מהיר ומרגש, וכל הנוכחים הריעו על ההצלחה הזו."

בקרבת מקום, ממשיכים להתרגש ולאהוב חינם, כאשר התינוקת הוחלצה בבריאות ובבטחה. האם שלה, אשר חוויתה רגעים קשים, התרגשה והודתה רבות לצוות המתנדבים שהגיעו לעזור ושמירתם על בטיחות התינוקת במהלך החילוץ.

מנהיגי עיריית אשקלון ועיריית ידידים קוראים במרצ״ה לכל הורים להיזהר ולשמור על מפתח הרכב בזמן שהם עם ילדיהם בכל עת. מעשה זה מדגיש את החשיבות של לקחת תרבות נעילה ובטיחות ברכב בכל פעם שהמכונית עוזבת.

במקרים בהם יש נעילה של תינוק ברכב, יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית, על מנת לקבל עזרה מהירה ומקצועית מאנשי הארגון המיומן. בזמן שהם מספקים הצלה ותמיכה מלאה במקום האירוע, מתנדבי ידידים מזמינים כוחות מקצועיים נוספים במידת הצורך כדי להבטיח את החילוץ המהיר והמוצלח של הקטינה במצבי חירום דומים.

מאמרים אחרונים

לפרסום תוכן באתר

מלאו את השדות הרלוונטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים